Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers

Star Clippers firmasinin filosunda 2 tanesi kardes olan toplam 3 tane yelkenlisi ile Akdenizden egzotik Uzak Dogu ve Karayiplere kadar yolculuk yapabilirsiniz Bunlar Star Clippers, Star Flyer (Star Clipperin kardeş gemisi) ve Royal Clipper (dünyanın en büyük tam armalı yelkenli gemisi olma özelliği taşıyor )Yolculuk esnasında sıcacık ve huzurlu bir atmosferde güler yüzlü ekipin sundugu dunya mutfaklarinin seckin ornekleri ile yolculuga hazir olun.

Royal Clipper

Dünyanın en geniş ve en hızlı yelken gemisi olduğu lanse edilerek 1902 yılında denize açıldı. Royal Clipper dünyanın en geniş ve tek 5 direkli yelken gemisi olmasından kaynaklanan haklı bir üne sahiptir. 42 adet yelkene sahiptir. Royal Clipper görüntü olarak eskiyi andırabilir fakat sağladığı konforu ve üstün teknik özellikleriyle bunun tam tersidir.

Uzmanlara göre 439 temel Royal Clipper muhteşem bir deniz tecrübesi ve en modern yatların verebileceği konaklama kalitesi sunmaktadır. Royal Clipper 227 yolcusunu lüks imkanlarla taşır.

18.940 square feet (1760 m2) açık güverte ve 3 yüzme havuzu müşterilere ferah ve geniş bir ortam yaratır.

Royal Clipper larda 14 deluxe suite oda size özel verandası, jakuzisi ve 24 saat oda servisiyle siz misafirlerimize konforu yaşatacaktır. 6 sı hariç 98 cabin dışardadır. 2 adet Owner suite birleştirilerek 8 kişinin kalabileceği suite donuşturulebilinir.

Star Clipper ve Star Flyer

Birbirleri ile kardeş gemiler olup rüzgar kadar hızlı ve aynı zamanda bir kuğu kadar zarif gemilerdir. Gemiye adımınızı attığınız andan itibaren geçmişin gelenekleriyle günümüzün konforunun ve şıklığının ne kadar uyum içerisinde olduğunu keşfedeceksiniz.

Star Clipper ve Star Flyer her ikisi de 360 feet (109 metre) uzunluğunda ve 170 yolcu taşıma kapasitesindedir.

Kendinizi özel yelkenlinizdeymiş gibi hissetmeniz için her bir gemimizde ferah ve konforlu konaklama ve teak ahşap ile dekore edilmiş geniş güvertelerde rahat etme garantisini veriyoruz.

Antika dergiler ve resimler tik ağacı kaplamalar ve ışıltılı maun trabzan ve parmaklıklar sayesinde eskiyi hatırlatan şık bir bir dekorasyona sahiptir.

Açık ve kapalı Tropikal ve Piano barında güzel vakit geçirerek, Belle Epoque stilli şöminesiyle, Edward dönemi stiliyle dekore edilmiş özel kütüphanesi içkinizi yudumlayarak konforlu bir seyahat geçireceksiniz.

Gemi Adı Uzunluk Mürettebat Yolcu Direk Sayısı Yelken Sayısı
Royal Clipper 439 feet (134 metre) 106 227 5 42
Star Clipper 360 feet (110 metre) 72 170 4 21
Star Flayer 360 feet (110 metre) 72 170 4 21

 

BROŞÜRLER